default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Bingöl Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Bingöl projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Bingöl projeksiyon servisimiz Bingöl’ün en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

BİNGÖL PROJEKSİYON SERVİSİ
Bingöl 3M Projeksiyon Servisi, Bingöl Acer Projeksiyon Servisi, Bingöl Acto Projeksiyon Servisi, Bingöl Anders Kern Projeksiyon Servisi, Bingöl Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Bingöl Barco Projeksiyon Servisi, Bingöl BenQ Projeksiyon Servisi, Bingöl BoxLight Projeksiyon Servisi, Bingöl Canon Projeksiyon Servisi, Bingöl Casio Projeksiyon Servisi, Bingöl Christie Projeksiyon Servisi, Bingöl Compaq Projeksiyon Servisi, Bingöl CTX Projeksiyon Servisi, Bingöl Eiki Projeksiyon Servisi, Bingöl Eizo Projeksiyon Servisi, Bingöl Epson Projeksiyon Servisi, Bingöl Fujitsu Projeksiyon Servisi, Bingöl Hitachi Projeksiyon Servisi, Bingöl HP Projeksiyon Servisi, Bingöl IBM Projeksiyon Servisi, Bingöl Infocus Projeksiyon Servisi, Bingöl JVC Projeksiyon Servisi, Bingöl Kodak Projeksiyon Servisi, Bingöl LG Projeksiyon Servisi, Bingöl Liesegang Projeksiyon Servisi, Bingöl NEC Projeksiyon Servisi, Bingöl Nobo Projeksiyon Servisi, Bingöl Optoma Projeksiyon Servisi, Bingöl Panasonic Projeksiyon Servisi, Bingöl Philips Projeksiyon Servisi, Bingöl Pioneer Projeksiyon Servisi, Bingöl Planar Projeksiyon Servisi, Bingöl Plus Projeksiyon Servisi, Bingöl Projection Design Projeksiyon Servisi, Bingöl Proxima Projeksiyon Servisi, Bingöl Sagem Projeksiyon Servisi, Bingöl Samsung Projeksiyon Servisi, Bingöl Sahara Projeksiyon Servisi, Bingöl Sanyo Projeksiyon Servisi, Bingöl Saville Projeksiyon Servisi, Bingöl Screen Play Projeksiyon Servisi, Bingöl Sharp Projeksiyon Servisi, Bingöl Sony Projeksiyon Servisi, Bingöl Taxan Projeksiyon Servisi, Bingöl Toshiba Projeksiyon Servisi, Bingöl Viewsonic Projeksiyon Servisi, Bingöl Vision Projeksiyon Servisi, Bingöl Vivitek Projeksiyon Servisi, Bingöl Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • ADAKLI PROJEKSİYON SERVİSİ
  GENÇ PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARLIOVA PROJEKSİYON SERVİSİ
  KİĞI PROJEKSİYON SERVİSİ
  SOLHAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  YAYLADERE PROJEKSİYON SERVİSİ
  YEDİSU PROJEKSİYON SERVİSİ
 • ADAKLI PROJEKTÖR SERVİSİ
  GENÇ PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARLIOVA PROJEKTÖR SERVİSİ
  KİĞI PROJEKTÖR SERVİSİ
  SOLHAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  YAYLADERE PROJEKTÖR SERVİSİ
  YEDİSU PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.