default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Bolu Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Bolu projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Bolu projeksiyon servisimiz Bolu’nun en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

BOLU PROJEKSİYON SERVİSİ
Bolu 3M Projeksiyon Servisi, Bolu Acer Projeksiyon Servisi, Bolu Acto Projeksiyon Servisi, Bolu Anders Kern Projeksiyon Servisi, Bolu Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Bolu Barco Projeksiyon Servisi, Bolu BenQ Projeksiyon Servisi, Bolu BoxLight Projeksiyon Servisi, Bolu Canon Projeksiyon Servisi, Bolu Casio Projeksiyon Servisi, Bolu Christie Projeksiyon Servisi, Bolu Compaq Projeksiyon Servisi, Bolu CTX Projeksiyon Servisi, Bolu Eiki Projeksiyon Servisi, Bolu Eizo Projeksiyon Servisi, Bolu Epson Projeksiyon Servisi, Bolu Fujitsu Projeksiyon Servisi, Bolu Hitachi Projeksiyon Servisi, Bolu HP Projeksiyon Servisi, Bolu IBM Projeksiyon Servisi, Bolu Infocus Projeksiyon Servisi, Bolu JVC Projeksiyon Servisi, Bolu Kodak Projeksiyon Servisi, Bolu LG Projeksiyon Servisi, Bolu Liesegang Projeksiyon Servisi, Bolu NEC Projeksiyon Servisi, Bolu Nobo Projeksiyon Servisi, Bolu Optoma Projeksiyon Servisi, Bolu Panasonic Projeksiyon Servisi, Bolu Philips Projeksiyon Servisi, Bolu Pioneer Projeksiyon Servisi, Bolu Planar Projeksiyon Servisi, Bolu Plus Projeksiyon Servisi, Bolu Projection Design Projeksiyon Servisi, Bolu Proxima Projeksiyon Servisi, Bolu Sagem Projeksiyon Servisi, Bolu Samsung Projeksiyon Servisi, Bolu Sahara Projeksiyon Servisi, Bolu Sanyo Projeksiyon Servisi, Bolu Saville Projeksiyon Servisi, Bolu Screen Play Projeksiyon Servisi, Bolu Sharp Projeksiyon Servisi, Bolu Sony Projeksiyon Servisi, Bolu Taxan Projeksiyon Servisi, Bolu Toshiba Projeksiyon Servisi, Bolu Viewsonic Projeksiyon Servisi, Bolu Vision Projeksiyon Servisi, Bolu Vivitek Projeksiyon Servisi, Bolu Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • DÖRTDİVAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  GEREDE PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÖYNÜK PROJEKSİYON SERVİSİ
  KIBRISCIK PROJEKSİYON SERVİSİ
  MENGEN PROJEKSİYON SERVİSİ
  MUDURNU PROJEKSİYON SERVİSİ
  SEBEN PROJEKSİYON SERVİSİ
  YENİÇAĞA PROJEKSİYON SERVİSİ
 • DÖRTDİVAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  GEREDE PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÖYNÜK PROJEKTÖR SERVİSİ
  KIBRISCIK PROJEKTÖR SERVİSİ
  MENGEN PROJEKTÖR SERVİSİ
  MUDURNU PROJEKTÖR SERVİSİ
  SEBEN PROJEKTÖR SERVİSİ
  YENİÇAĞA PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.