default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Burdur Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Burdur projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Burdur projeksiyon servisimiz Burdur’un en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

BURDUR PROJEKSİYON SERVİSİ
Burdur 3M Projeksiyon Servisi, Burdur Acer Projeksiyon Servisi, Burdur Acto Projeksiyon Servisi, Burdur Anders Kern Projeksiyon Servisi, Burdur Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Burdur Barco Projeksiyon Servisi, Burdur BenQ Projeksiyon Servisi, Burdur BoxLight Projeksiyon Servisi, Burdur Canon Projeksiyon Servisi, Burdur Casio Projeksiyon Servisi, Burdur Christie Projeksiyon Servisi, Burdur Compaq Projeksiyon Servisi, Burdur CTX Projeksiyon Servisi, Burdur Eiki Projeksiyon Servisi, Burdur Eizo Projeksiyon Servisi, Burdur Epson Projeksiyon Servisi, Burdur Fujitsu Projeksiyon Servisi, Burdur Hitachi Projeksiyon Servisi, Burdur HP Projeksiyon Servisi, Burdur IBM Projeksiyon Servisi, Burdur Infocus Projeksiyon Servisi, Burdur JVC Projeksiyon Servisi, Burdur Kodak Projeksiyon Servisi, Burdur LG Projeksiyon Servisi, Burdur Liesegang Projeksiyon Servisi, Burdur NEC Projeksiyon Servisi, Burdur Nobo Projeksiyon Servisi, Burdur Optoma Projeksiyon Servisi, Burdur Panasonic Projeksiyon Servisi, Burdur Philips Projeksiyon Servisi, Burdur Pioneer Projeksiyon Servisi, Burdur Planar Projeksiyon Servisi, Burdur Plus Projeksiyon Servisi, Burdur Projection Design Projeksiyon Servisi, Burdur Proxima Projeksiyon Servisi, Burdur Sagem Projeksiyon Servisi, Burdur Samsung Projeksiyon Servisi, Burdur Sahara Projeksiyon Servisi, Burdur Sanyo Projeksiyon Servisi, Burdur Saville Projeksiyon Servisi, Burdur Screen Play Projeksiyon Servisi, Burdur Sharp Projeksiyon Servisi, Burdur Sony Projeksiyon Servisi, Burdur Taxan Projeksiyon Servisi, Burdur Toshiba Projeksiyon Servisi, Burdur Viewsonic Projeksiyon Servisi, Burdur Vision Projeksiyon Servisi, Burdur Vivitek Projeksiyon Servisi, Burdur Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • AĞLASUN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ALTINYAYLA PROJEKSİYON SERVİSİ
  BUCAK PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇAVDIR PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇELTİKÇİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÖLHİSAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARAMANLI PROJEKSİYON SERVİSİ
  KEMER PROJEKSİYON SERVİSİ
  TEFENNİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  YEŞİLOVA PROJEKSİYON SERVİSİ
 • AĞLASUN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ALTINYAYLA PROJEKTÖR SERVİSİ
  BUCAK PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇAVDIR PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇELTİKÇİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÖLHİSAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARAMANLI PROJEKTÖR SERVİSİ
  KEMER PROJEKTÖR SERVİSİ
  TEFENNİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  YEŞİLOVA PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.