default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Diyarbakır Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Diyarbakır projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Diyarbakır projeksiyon servisimiz Diyarbakır’ın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

DİYARBAKIR PROJEKSİYON SERVİSİ
Diyarbakır 3M Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Acer Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Acto Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Anders Kern Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Barco Projeksiyon Servisi, Diyarbakır BenQ Projeksiyon Servisi, Diyarbakır BoxLight Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Canon Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Casio Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Christie Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Compaq Projeksiyon Servisi, Diyarbakır CTX Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Eiki Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Eizo Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Epson Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Fujitsu Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Hitachi Projeksiyon Servisi, Diyarbakır HP Projeksiyon Servisi, Diyarbakır IBM Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Infocus Projeksiyon Servisi, Diyarbakır JVC Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Kodak Projeksiyon Servisi, Diyarbakır LG Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Liesegang Projeksiyon Servisi, Diyarbakır NEC Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Nobo Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Optoma Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Panasonic Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Philips Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Pioneer Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Planar Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Plus Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Projection Design Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Proxima Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Sagem Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Samsung Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Sahara Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Sanyo Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Saville Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Screen Play Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Sharp Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Sony Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Taxan Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Toshiba Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Viewsonic Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Vision Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Vivitek Projeksiyon Servisi, Diyarbakır Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • BAĞLAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  BİSMİL PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇERMİK PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇINAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇÜNGÜŞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  DİCLE PROJEKSİYON SERVİSİ
  EĞİL PROJEKSİYON SERVİSİ
  ERGANİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  HANİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  HAZRO PROJEKSİYON SERVİSİ
  KAYAPINAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  KOCAKÖY PROJEKSİYON SERVİSİ
  KULP PROJEKSİYON SERVİSİ
  LİCE PROJEKSİYON SERVİSİ
  SİLVAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  SUR PROJEKSİYON SERVİSİ
  YENİŞEHİR PROJEKSİYON SERVİSİ
 • BAĞLAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  BİSMİL PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇERMİK PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇINAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇÜNGÜŞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  DİCLE PROJEKTÖR SERVİSİ
  EĞİL PROJEKTÖR SERVİSİ
  ERGANİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  HANİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  HAZRO PROJEKTÖR SERVİSİ
  KAYAPINAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  KOCAKÖY PROJEKTÖR SERVİSİ
  KULP PROJEKTÖR SERVİSİ
  LİCE PROJEKTÖR SERVİSİ
  SİLVAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  SUR PROJEKTÖR SERVİSİ
  YENİŞEHİR PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.