default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Erzurum Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Erzurum projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Erzurum projeksiyon servisimiz Erzurum’un en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

ERZURUM PROJEKSİYON SERVİSİ
Erzurum 3M Projeksiyon Servisi, Erzurum Acer Projeksiyon Servisi, Erzurum Acto Projeksiyon Servisi, Erzurum Anders Kern Projeksiyon Servisi, Erzurum Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Erzurum Barco Projeksiyon Servisi, Erzurum BenQ Projeksiyon Servisi, Erzurum BoxLight Projeksiyon Servisi, Erzurum Canon Projeksiyon Servisi, Erzurum Casio Projeksiyon Servisi, Erzurum Christie Projeksiyon Servisi, Erzurum Compaq Projeksiyon Servisi, Erzurum CTX Projeksiyon Servisi, Erzurum Eiki Projeksiyon Servisi, Erzurum Eizo Projeksiyon Servisi, Erzurum Epson Projeksiyon Servisi, Erzurum Fujitsu Projeksiyon Servisi, Erzurum Hitachi Projeksiyon Servisi, Erzurum HP Projeksiyon Servisi, Erzurum IBM Projeksiyon Servisi, Erzurum Infocus Projeksiyon Servisi, Erzurum JVC Projeksiyon Servisi, Erzurum Kodak Projeksiyon Servisi, Erzurum LG Projeksiyon Servisi, Erzurum Liesegang Projeksiyon Servisi, Erzurum NEC Projeksiyon Servisi, Erzurum Nobo Projeksiyon Servisi, Erzurum Optoma Projeksiyon Servisi, Erzurum Panasonic Projeksiyon Servisi, Erzurum Philips Projeksiyon Servisi, Erzurum Pioneer Projeksiyon Servisi, Erzurum Planar Projeksiyon Servisi, Erzurum Plus Projeksiyon Servisi, Erzurum Projection Design Projeksiyon Servisi, Erzurum Proxima Projeksiyon Servisi, Erzurum Sagem Projeksiyon Servisi, Erzurum Samsung Projeksiyon Servisi, Erzurum Sahara Projeksiyon Servisi, Erzurum Sanyo Projeksiyon Servisi, Erzurum Saville Projeksiyon Servisi, Erzurum Screen Play Projeksiyon Servisi, Erzurum Sharp Projeksiyon Servisi, Erzurum Sony Projeksiyon Servisi, Erzurum Taxan Projeksiyon Servisi, Erzurum Toshiba Projeksiyon Servisi, Erzurum Viewsonic Projeksiyon Servisi, Erzurum Vision Projeksiyon Servisi, Erzurum Vivitek Projeksiyon Servisi, Erzurum Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • AŞKALE PROJEKSİYON SERVİSİ
  AZİZİYE PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇAT PROJEKSİYON SERVİSİ
  HINIS PROJEKSİYON SERVİSİ
  HORASAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  İSPİR PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARAÇOBAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARAYAZI PROJEKSİYON SERVİSİ
  KÖPRÜKÖY PROJEKSİYON SERVİSİ
  NARMAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  OLTU PROJEKSİYON SERVİSİ
  OLUR PROJEKSİYON SERVİSİ
  PALANDÖKEN PROJEKSİYON SERVİSİ
  PASİNLER PROJEKSİYON SERVİSİ
  PAZARYOLU PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞENKAYA PROJEKSİYON SERVİSİ
  TEKMAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  TORTUM PROJEKSİYON SERVİSİ
  UZUNDERE PROJEKSİYON SERVİSİ
  YAKUTİYE PROJEKSİYON SERVİSİ
 • AŞKALE PROJEKTÖR SERVİSİ
  AZİZİYE PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇAT PROJEKTÖR SERVİSİ
  HINIS PROJEKTÖR SERVİSİ
  HORASAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  İSPİR PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARAÇOBAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARAYAZI PROJEKTÖR SERVİSİ
  KÖPRÜKÖY PROJEKTÖR SERVİSİ
  NARMAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  OLTU PROJEKTÖR SERVİSİ
  OLUR PROJEKTÖR SERVİSİ
  PALANDÖKEN PROJEKTÖR SERVİSİ
  PASİNLER PROJEKTÖR SERVİSİ
  PAZARYOLU PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞENKAYA PROJEKTÖR SERVİSİ
  TEKMAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  TORTUM PROJEKTÖR SERVİSİ
  UZUNDERE PROJEKTÖR SERVİSİ
  YAKUTİYE PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.