default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Hakkari Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Hakkâri projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Hakkâri projeksiyon servisimiz Hakkâri’nin en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

HAKKARİ PROJEKSİYON SERVİSİ
Hakkari 3M Projeksiyon Servisi, Hakkari Acer Projeksiyon Servisi, Hakkari Acto Projeksiyon Servisi, Hakkari Anders Kern Projeksiyon Servisi, Hakkari Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Hakkari Barco Projeksiyon Servisi, Hakkari BenQ Projeksiyon Servisi, Hakkari BoxLight Projeksiyon Servisi, Hakkari Canon Projeksiyon Servisi, Hakkari Casio Projeksiyon Servisi, Hakkari Christie Projeksiyon Servisi, Hakkari Compaq Projeksiyon Servisi, Hakkari CTX Projeksiyon Servisi, Hakkari Eiki Projeksiyon Servisi, Hakkari Eizo Projeksiyon Servisi, Hakkari Epson Projeksiyon Servisi, Hakkari Fujitsu Projeksiyon Servisi, Hakkari Hitachi Projeksiyon Servisi, Hakkari HP Projeksiyon Servisi, Hakkari IBM Projeksiyon Servisi, Hakkari Infocus Projeksiyon Servisi, Hakkari JVC Projeksiyon Servisi, Hakkari Kodak Projeksiyon Servisi, Hakkari LG Projeksiyon Servisi, Hakkari Liesegang Projeksiyon Servisi, Hakkari NEC Projeksiyon Servisi, Hakkari Nobo Projeksiyon Servisi, Hakkari Optoma Projeksiyon Servisi, Hakkari Panasonic Projeksiyon Servisi, Hakkari Philips Projeksiyon Servisi, Hakkari Pioneer Projeksiyon Servisi, Hakkari Planar Projeksiyon Servisi, Hakkari Plus Projeksiyon Servisi, Hakkari Projection Design Projeksiyon Servisi, Hakkari Proxima Projeksiyon Servisi, Hakkari Sagem Projeksiyon Servisi, Hakkari Samsung Projeksiyon Servisi, Hakkari Sahara Projeksiyon Servisi, Hakkari Sanyo Projeksiyon Servisi, Hakkari Saville Projeksiyon Servisi, Hakkari Screen Play Projeksiyon Servisi, Hakkari Sharp Projeksiyon Servisi, Hakkari Sony Projeksiyon Servisi, Hakkari Taxan Projeksiyon Servisi, Hakkari Toshiba Projeksiyon Servisi, Hakkari Viewsonic Projeksiyon Servisi, Hakkari Vision Projeksiyon Servisi, Hakkari Vivitek Projeksiyon Servisi, Hakkari Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • ÇUKURCA PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞEMDİNLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  YÜKSEKOVA PROJEKSİYON SERVİSİ
 • ÇUKURCA PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞEMDİNLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  YÜKSEKOVA PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.