default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Kastamonu Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Kastamonu projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Kastamonu projeksiyon servisimiz Kastamonu’nun en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

KASTAMONU PROJEKSİYON SERVİSİ
Kastamonu 3M Projeksiyon Servisi, Kastamonu Acer Projeksiyon Servisi, Kastamonu Acto Projeksiyon Servisi, Kastamonu Anders Kern Projeksiyon Servisi, Kastamonu Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Kastamonu Barco Projeksiyon Servisi, Kastamonu BenQ Projeksiyon Servisi, Kastamonu BoxLight Projeksiyon Servisi, Kastamonu Canon Projeksiyon Servisi, Kastamonu Casio Projeksiyon Servisi, Kastamonu Christie Projeksiyon Servisi, Kastamonu Compaq Projeksiyon Servisi, Kastamonu CTX Projeksiyon Servisi, Kastamonu Eiki Projeksiyon Servisi, Kastamonu Eizo Projeksiyon Servisi, Kastamonu Epson Projeksiyon Servisi, Kastamonu Fujitsu Projeksiyon Servisi, Kastamonu Hitachi Projeksiyon Servisi, Kastamonu HP Projeksiyon Servisi, Kastamonu IBM Projeksiyon Servisi, Kastamonu Infocus Projeksiyon Servisi, Kastamonu JVC Projeksiyon Servisi, Kastamonu Kodak Projeksiyon Servisi, Kastamonu LG Projeksiyon Servisi, Kastamonu Liesegang Projeksiyon Servisi, Kastamonu NEC Projeksiyon Servisi, Kastamonu Nobo Projeksiyon Servisi, Kastamonu Optoma Projeksiyon Servisi, Kastamonu Panasonic Projeksiyon Servisi, Kastamonu Philips Projeksiyon Servisi, Kastamonu Pioneer Projeksiyon Servisi, Kastamonu Planar Projeksiyon Servisi, Kastamonu Plus Projeksiyon Servisi, Kastamonu Projection Design Projeksiyon Servisi, Kastamonu Proxima Projeksiyon Servisi, Kastamonu Sagem Projeksiyon Servisi, Kastamonu Samsung Projeksiyon Servisi, Kastamonu Sahara Projeksiyon Servisi, Kastamonu Sanyo Projeksiyon Servisi, Kastamonu Saville Projeksiyon Servisi, Kastamonu Screen Play Projeksiyon Servisi, Kastamonu Sharp Projeksiyon Servisi, Kastamonu Sony Projeksiyon Servisi, Kastamonu Taxan Projeksiyon Servisi, Kastamonu Toshiba Projeksiyon Servisi, Kastamonu Viewsonic Projeksiyon Servisi, Kastamonu Vision Projeksiyon Servisi, Kastamonu Vivitek Projeksiyon Servisi, Kastamonu Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • ABANA PROJEKSİYON SERVİSİ
  AĞLI PROJEKSİYON SERVİSİ
  ARAÇ PROJEKSİYON SERVİSİ
  AZDAVAY PROJEKSİYON SERVİSİ
  BOZKURT PROJEKSİYON SERVİSİ
  CİDE PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇATALZEYTİN PROJEKSİYON SERVİSİ
  DADAY PROJEKSİYON SERVİSİ
  DEVREKANİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  DOĞANYURT PROJEKSİYON SERVİSİ
  HANÖNÜ PROJEKSİYON SERVİSİ
  KÜRE PROJEKSİYON SERVİSİ
  PINARBAŞI PROJEKSİYON SERVİSİ
  SEYDİLER PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞENPAZAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  TAŞKÖPRÜ PROJEKSİYON SERVİSİ
  TOSYA PROJEKSİYON SERVİSİ
 • ABANA PROJEKTÖR SERVİSİ
  AĞLI PROJEKTÖR SERVİSİ
  ARAÇ PROJEKTÖR SERVİSİ
  AZDAVAY PROJEKTÖR SERVİSİ
  BOZKURT PROJEKTÖR SERVİSİ
  CİDE PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇATALZEYTİN PROJEKTÖR SERVİSİ
  DADAY PROJEKTÖR SERVİSİ
  DEVREKANİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  DOĞANYURT PROJEKTÖR SERVİSİ
  HANÖNÜ PROJEKTÖR SERVİSİ
  KÜRE PROJEKTÖR SERVİSİ
  PINARBAŞI PROJEKTÖR SERVİSİ
  SEYDİLER PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞENPAZAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  TAŞKÖPRÜ PROJEKTÖR SERVİSİ
  TOSYA PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.