default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Kilis Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Kilis projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Kilis projeksiyon servisimiz Kilis’in en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

KİLİS PROJEKSİYON SERVİSİ
Kilis 3M Projeksiyon Servisi, Kilis Acer Projeksiyon Servisi, Kilis Acto Projeksiyon Servisi, Kilis Anders Kern Projeksiyon Servisi, Kilis Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Kilis Barco Projeksiyon Servisi, Kilis BenQ Projeksiyon Servisi, Kilis BoxLight Projeksiyon Servisi, Kilis Canon Projeksiyon Servisi, Kilis Casio Projeksiyon Servisi, Kilis Christie Projeksiyon Servisi, Kilis Compaq Projeksiyon Servisi, Kilis CTX Projeksiyon Servisi, Kilis Eiki Projeksiyon Servisi, Kilis Eizo Projeksiyon Servisi, Kilis Epson Projeksiyon Servisi, Kilis Fujitsu Projeksiyon Servisi, Kilis Hitachi Projeksiyon Servisi, Kilis HP Projeksiyon Servisi, Kilis IBM Projeksiyon Servisi, Kilis Infocus Projeksiyon Servisi, Kilis JVC Projeksiyon Servisi, Kilis Kodak Projeksiyon Servisi, Kilis LG Projeksiyon Servisi, Kilis Liesegang Projeksiyon Servisi, Kilis NEC Projeksiyon Servisi, Kilis Nobo Projeksiyon Servisi, Kilis Optoma Projeksiyon Servisi, Kilis Panasonic Projeksiyon Servisi, Kilis Philips Projeksiyon Servisi, Kilis Pioneer Projeksiyon Servisi, Kilis Planar Projeksiyon Servisi, Kilis Plus Projeksiyon Servisi, Kilis Projection Design Projeksiyon Servisi, Kilis Proxima Projeksiyon Servisi, Kilis Sagem Projeksiyon Servisi, Kilis Samsung Projeksiyon Servisi, Kilis Sahara Projeksiyon Servisi, Kilis Sanyo Projeksiyon Servisi, Kilis Saville Projeksiyon Servisi, Kilis Screen Play Projeksiyon Servisi, Kilis Sharp Projeksiyon Servisi, Kilis Sony Projeksiyon Servisi, Kilis Taxan Projeksiyon Servisi, Kilis Toshiba Projeksiyon Servisi, Kilis Viewsonic Projeksiyon Servisi, Kilis Vision Projeksiyon Servisi, Kilis Vivitek Projeksiyon Servisi, Kilis Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • ELBEYLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  MUSABEYLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  POLATELİ PROJEKSİYON SERVİSİ
 • ELBEYLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  MUSABEYLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  POLATELİ PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.

About the Author