default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Kocaeli Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Kocaeli projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Kocaeli projeksiyon servisimiz Kocaeli’nin en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

KOCAELİ PROJEKSİYON SERVİSİ
Kocaeli 3M Projeksiyon Servisi, Kocaeli Acer Projeksiyon Servisi, Kocaeli Acto Projeksiyon Servisi, Kocaeli Anders Kern Projeksiyon Servisi, Kocaeli Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Kocaeli Barco Projeksiyon Servisi, Kocaeli BenQ Projeksiyon Servisi, Kocaeli BoxLight Projeksiyon Servisi, Kocaeli Canon Projeksiyon Servisi, Kocaeli Casio Projeksiyon Servisi, Kocaeli Christie Projeksiyon Servisi, Kocaeli Compaq Projeksiyon Servisi, Kocaeli CTX Projeksiyon Servisi, Kocaeli Eiki Projeksiyon Servisi, Kocaeli Eizo Projeksiyon Servisi, Kocaeli Epson Projeksiyon Servisi, Kocaeli Fujitsu Projeksiyon Servisi, Kocaeli Hitachi Projeksiyon Servisi, Kocaeli HP Projeksiyon Servisi, Kocaeli IBM Projeksiyon Servisi, Kocaeli Infocus Projeksiyon Servisi, Kocaeli JVC Projeksiyon Servisi, Kocaeli Kodak Projeksiyon Servisi, Kocaeli LG Projeksiyon Servisi, Kocaeli Liesegang Projeksiyon Servisi, Kocaeli NEC Projeksiyon Servisi, Kocaeli Nobo Projeksiyon Servisi, Kocaeli Optoma Projeksiyon Servisi, Kocaeli Panasonic Projeksiyon Servisi, Kocaeli Philips Projeksiyon Servisi, Kocaeli Pioneer Projeksiyon Servisi, Kocaeli Planar Projeksiyon Servisi, Kocaeli Plus Projeksiyon Servisi, Kocaeli Projection Design Projeksiyon Servisi, Kocaeli Proxima Projeksiyon Servisi, Kocaeli Sagem Projeksiyon Servisi, Kocaeli Samsung Projeksiyon Servisi, Kocaeli Sahara Projeksiyon Servisi, Kocaeli Sanyo Projeksiyon Servisi, Kocaeli Saville Projeksiyon Servisi, Kocaeli Screen Play Projeksiyon Servisi, Kocaeli Sharp Projeksiyon Servisi, Kocaeli Sony Projeksiyon Servisi, Kocaeli Taxan Projeksiyon Servisi, Kocaeli Toshiba Projeksiyon Servisi, Kocaeli Viewsonic Projeksiyon Servisi, Kocaeli Vision Projeksiyon Servisi, Kocaeli Vivitek Projeksiyon Servisi, Kocaeli Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • BAŞİSKELE PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇAYIROVA PROJEKSİYON SERVİSİ
  DARICA PROJEKSİYON SERVİSİ
  DERİNCE PROJEKSİYON SERVİSİ
  DİLOVASI PROJEKSİYON SERVİSİ
  GEBZE PROJEKSİYON SERVİSİ
  İZMİT PROJEKSİYON SERVİSİ
  KÖRFEZ PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÖLCÜK PROJEKSİYON SERVİSİ
  KANDIRA PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARAMÜRSEL PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARTEPE PROJEKSİYON SERVİSİ
 • BAŞİSKELE PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇAYIROVA PROJEKTÖR SERVİSİ
  DARICA PROJEKTÖR SERVİSİ
  DERİNCE PROJEKTÖR SERVİSİ
  DİLOVASI PROJEKTÖR SERVİSİ
  GEBZE PROJEKTÖR SERVİSİ
  İZMİT PROJEKTÖR SERVİSİ
  KÖRFEZ PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÖLCÜK PROJEKTÖR SERVİSİ
  KANDIRA PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARAMÜRSEL PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARTEPE PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.