default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Konya Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Konya projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Konya projeksiyon servisimiz Konya’nın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

KONYA PROJEKSİYON SERVİSİ
Konya 3M Projeksiyon Servisi, Konya Acer Projeksiyon Servisi, Konya Acto Projeksiyon Servisi, Konya Anders Kern Projeksiyon Servisi, Konya Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Konya Barco Projeksiyon Servisi, Konya BenQ Projeksiyon Servisi, Konya BoxLight Projeksiyon Servisi, Konya Canon Projeksiyon Servisi, Konya Casio Projeksiyon Servisi, Konya Christie Projeksiyon Servisi, Konya Compaq Projeksiyon Servisi, Konya CTX Projeksiyon Servisi, Konya Eiki Projeksiyon Servisi, Konya Eizo Projeksiyon Servisi, Konya Epson Projeksiyon Servisi, Konya Fujitsu Projeksiyon Servisi, Konya Hitachi Projeksiyon Servisi, Konya HP Projeksiyon Servisi, Konya IBM Projeksiyon Servisi, Konya Infocus Projeksiyon Servisi, Konya JVC Projeksiyon Servisi, Konya Kodak Projeksiyon Servisi, Konya LG Projeksiyon Servisi, Konya Liesegang Projeksiyon Servisi, Konya NEC Projeksiyon Servisi, Konya Nobo Projeksiyon Servisi, Konya Optoma Projeksiyon Servisi, Konya Panasonic Projeksiyon Servisi, Konya Philips Projeksiyon Servisi, Konya Pioneer Projeksiyon Servisi, Konya Planar Projeksiyon Servisi, Konya Plus Projeksiyon Servisi, Konya Projection Design Projeksiyon Servisi, Konya Proxima Projeksiyon Servisi, Konya Sagem Projeksiyon Servisi, Konya Samsung Projeksiyon Servisi, Konya Sahara Projeksiyon Servisi, Konya Sanyo Projeksiyon Servisi, Konya Saville Projeksiyon Servisi, Konya Screen Play Projeksiyon Servisi, Konya Sharp Projeksiyon Servisi, Konya Sony Projeksiyon Servisi, Konya Taxan Projeksiyon Servisi, Konya Toshiba Projeksiyon Servisi, Konya Viewsonic Projeksiyon Servisi, Konya Vision Projeksiyon Servisi, Konya Vivitek Projeksiyon Servisi, Konya Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • AHIRLI PROJEKSİYON SERVİSİ
  AKÖREN PROJEKSİYON SERVİSİ
  AKŞEHİR PROJEKSİYON SERVİSİ
  ALTINEKİN PROJEKSİYON SERVİSİ
  BEYŞEHİR PROJEKSİYON SERVİSİ
  BOZKIR PROJEKSİYON SERVİSİ
  CİHANBEYLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇELTİK PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇUMRA PROJEKSİYON SERVİSİ
  DERBENT PROJEKSİYON SERVİSİ
  DEREBUCAK PROJEKSİYON SERVİSİ
  DOĞANHİSAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  EMİRGAZİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  EREĞLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÜNEYSINIR PROJEKSİYON SERVİSİ
  HADİM PROJEKSİYON SERVİSİ
  HALKAPINAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  HÜYÜK PROJEKSİYON SERVİSİ
  ILGIN PROJEKSİYON SERVİSİ
  KADINHANI PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARAPINAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARATAY PROJEKSİYON SERVİSİ
  KULU PROJEKSİYON SERVİSİ
  MERAM PROJEKSİYON SERVİSİ
  SARAYÖNÜ PROJEKSİYON SERVİSİ
  SELÇUKLU PROJEKSİYON SERVİSİ
  SEYDİŞEHİR PROJEKSİYON SERVİSİ
  TAŞKENT PROJEKSİYON SERVİSİ
  TUZLUKÇU PROJEKSİYON SERVİSİ
  YALIHÜYÜK PROJEKSİYON SERVİSİ
  YUNAK PROJEKSİYON SERVİSİ
 • AHIRLI PROJEKTÖR SERVİSİ
  AKÖREN PROJEKTÖR SERVİSİ
  AKŞEHİR PROJEKTÖR SERVİSİ
  ALTINEKİN PROJEKTÖR SERVİSİ
  BEYŞEHİR PROJEKTÖR SERVİSİ
  BOZKIR PROJEKTÖR SERVİSİ
  CİHANBEYLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇELTİK PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇUMRA PROJEKTÖR SERVİSİ
  DERBENT PROJEKTÖR SERVİSİ
  DEREBUCAK PROJEKTÖR SERVİSİ
  DOĞANHİSAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  EMİRGAZİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  EREĞLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÜNEYSINIR PROJEKTÖR SERVİSİ
  HADİM PROJEKTÖR SERVİSİ
  HALKAPINAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  HÜYÜK PROJEKTÖR SERVİSİ
  ILGIN PROJEKTÖR SERVİSİ
  KADINHANI PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARAPINAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARATAY PROJEKTÖR SERVİSİ
  KULU PROJEKTÖR SERVİSİ
  MERAM PROJEKTÖR SERVİSİ
  SARAYÖNÜ PROJEKTÖR SERVİSİ
  SELÇUKLU PROJEKTÖR SERVİSİ
  SEYDİŞEHİR PROJEKTÖR SERVİSİ
  TAŞKENT PROJEKTÖR SERVİSİ
  TUZLUKÇU PROJEKTÖR SERVİSİ
  YALIHÜYÜK PROJEKTÖR SERVİSİ
  YUNAK PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.