default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Osmaniye Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Osmaniye projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Osmaniye projeksiyon servisimiz Osmaniye’nin en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

OSMANİYE PROJEKSİYON SERVİSİ
Osmaniye 3M Projeksiyon Servisi, Osmaniye Acer Projeksiyon Servisi, Osmaniye Acto Projeksiyon Servisi, Osmaniye Anders Kern Projeksiyon Servisi, Osmaniye Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Osmaniye Barco Projeksiyon Servisi, Osmaniye BenQ Projeksiyon Servisi, Osmaniye BoxLight Projeksiyon Servisi, Osmaniye Canon Projeksiyon Servisi, Osmaniye Casio Projeksiyon Servisi, Osmaniye Christie Projeksiyon Servisi, Osmaniye Compaq Projeksiyon Servisi, Osmaniye CTX Projeksiyon Servisi, Osmaniye Eiki Projeksiyon Servisi, Osmaniye Eizo Projeksiyon Servisi, Osmaniye Epson Projeksiyon Servisi, Osmaniye Fujitsu Projeksiyon Servisi, Osmaniye Hitachi Projeksiyon Servisi, Osmaniye HP Projeksiyon Servisi, Osmaniye IBM Projeksiyon Servisi, Osmaniye Infocus Projeksiyon Servisi, Osmaniye JVC Projeksiyon Servisi, Osmaniye Kodak Projeksiyon Servisi, Osmaniye LG Projeksiyon Servisi, Osmaniye Liesegang Projeksiyon Servisi, Osmaniye NEC Projeksiyon Servisi, Osmaniye Nobo Projeksiyon Servisi, Osmaniye Optoma Projeksiyon Servisi, Osmaniye Panasonic Projeksiyon Servisi, Osmaniye Philips Projeksiyon Servisi, Osmaniye Pioneer Projeksiyon Servisi, Osmaniye Planar Projeksiyon Servisi, Osmaniye Plus Projeksiyon Servisi, Osmaniye Projection Design Projeksiyon Servisi, Osmaniye Proxima Projeksiyon Servisi, Osmaniye Sagem Projeksiyon Servisi, Osmaniye Samsung Projeksiyon Servisi, Osmaniye Sahara Projeksiyon Servisi, Osmaniye Sanyo Projeksiyon Servisi, Osmaniye Saville Projeksiyon Servisi, Osmaniye Screen Play Projeksiyon Servisi, Osmaniye Sharp Projeksiyon Servisi, Osmaniye Sony Projeksiyon Servisi, Osmaniye Taxan Projeksiyon Servisi, Osmaniye Toshiba Projeksiyon Servisi, Osmaniye Viewsonic Projeksiyon Servisi, Osmaniye Vision Projeksiyon Servisi, Osmaniye Vivitek Projeksiyon Servisi, Osmaniye Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • BAHÇE PROJEKSİYON SERVİSİ
  DÜZİÇİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  HASANBEYLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  KADİRLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  SUMBAS PROJEKSİYON SERVİSİ
  TOPRAKKALE PROJEKSİYON SERVİSİ
 • BAHÇE PROJEKTÖR SERVİSİ
  DÜZİÇİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  HASANBEYLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  KADİRLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  SUMBAS PROJEKTÖR SERVİSİ
  TOPRAKKALE PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.