default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Rize Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Rize projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Rize projeksiyon servisimiz Rize’nin en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

RİZE PROJEKSİYON SERVİSİ
Rize 3M Projeksiyon Servisi, Rize Acer Projeksiyon Servisi, Rize Acto Projeksiyon Servisi, Rize Anders Kern Projeksiyon Servisi, Rize Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Rize Barco Projeksiyon Servisi, Rize BenQ Projeksiyon Servisi, Rize BoxLight Projeksiyon Servisi, Rize Canon Projeksiyon Servisi, Rize Casio Projeksiyon Servisi, Rize Christie Projeksiyon Servisi, Rize Compaq Projeksiyon Servisi, Rize CTX Projeksiyon Servisi, Rize Eiki Projeksiyon Servisi, Rize Eizo Projeksiyon Servisi, Rize Epson Projeksiyon Servisi, Rize Fujitsu Projeksiyon Servisi, Rize Hitachi Projeksiyon Servisi, Rize HP Projeksiyon Servisi, Rize IBM Projeksiyon Servisi, Rize Infocus Projeksiyon Servisi, Rize JVC Projeksiyon Servisi, Rize Kodak Projeksiyon Servisi, Rize LG Projeksiyon Servisi, Rize Liesegang Projeksiyon Servisi, Rize NEC Projeksiyon Servisi, Rize Nobo Projeksiyon Servisi, Rize Optoma Projeksiyon Servisi, Rize Panasonic Projeksiyon Servisi, Rize Philips Projeksiyon Servisi, Rize Pioneer Projeksiyon Servisi, Rize Planar Projeksiyon Servisi, Rize Plus Projeksiyon Servisi, Rize Projection Design Projeksiyon Servisi, Rize Proxima Projeksiyon Servisi, Rize Sagem Projeksiyon Servisi, Rize Samsung Projeksiyon Servisi, Rize Sahara Projeksiyon Servisi, Rize Sanyo Projeksiyon Servisi, Rize Saville Projeksiyon Servisi, Rize Screen Play Projeksiyon Servisi, Rize Sharp Projeksiyon Servisi, Rize Sony Projeksiyon Servisi, Rize Taxan Projeksiyon Servisi, Rize Toshiba Projeksiyon Servisi, Rize Viewsonic Projeksiyon Servisi, Rize Vision Projeksiyon Servisi, Rize Vivitek Projeksiyon Servisi, Rize Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • ARDEŞEN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇAMLIHEMŞİN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇAYELİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  DEREPAZARI PROJEKSİYON SERVİSİ
  FINDIKLI PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÜNEYSU PROJEKSİYON SERVİSİ
  HEMŞİN PROJEKSİYON SERVİSİ
  İKİZDERE PROJEKSİYON SERVİSİ
  İYİDERE PROJEKSİYON SERVİSİ
  KALKANDERE PROJEKSİYON SERVİSİ
  PAZAR PROJEKSİYON SERVİSİ
 • ARDEŞEN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇAMLIHEMŞİN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇAYELİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  DEREPAZARI PROJEKTÖR SERVİSİ
  FINDIKLI PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÜNEYSU PROJEKTÖR SERVİSİ
  HEMŞİN PROJEKTÖR SERVİSİ
  İKİZDERE PROJEKTÖR SERVİSİ
  İYİDERE PROJEKTÖR SERVİSİ
  KALKANDERE PROJEKTÖR SERVİSİ
  PAZAR PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.