default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Yozgat Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Yozgat projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Yozgat projeksiyon servisimiz Yozgat’ın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

YOZGAT PROJEKSİYON SERVİSİ
Yozgat 3M Projeksiyon Servisi, Yozgat Acer Projeksiyon Servisi, Yozgat Acto Projeksiyon Servisi, Yozgat Anders Kern Projeksiyon Servisi, Yozgat Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Yozgat Barco Projeksiyon Servisi, Yozgat BenQ Projeksiyon Servisi, Yozgat BoxLight Projeksiyon Servisi, Yozgat Canon Projeksiyon Servisi, Yozgat Casio Projeksiyon Servisi, Yozgat Christie Projeksiyon Servisi, Yozgat Compaq Projeksiyon Servisi, Yozgat CTX Projeksiyon Servisi, Yozgat Eiki Projeksiyon Servisi, Yozgat Eizo Projeksiyon Servisi, Yozgat Epson Projeksiyon Servisi, Yozgat Fujitsu Projeksiyon Servisi, Yozgat Hitachi Projeksiyon Servisi, Yozgat HP Projeksiyon Servisi, Yozgat IBM Projeksiyon Servisi, Yozgat Infocus Projeksiyon Servisi, Yozgat JVC Projeksiyon Servisi, Yozgat Kodak Projeksiyon Servisi, Yozgat LG Projeksiyon Servisi, Yozgat Liesegang Projeksiyon Servisi, Yozgat NEC Projeksiyon Servisi, Yozgat Nobo Projeksiyon Servisi, Yozgat Optoma Projeksiyon Servisi, Yozgat Panasonic Projeksiyon Servisi, Yozgat Philips Projeksiyon Servisi, Yozgat Pioneer Projeksiyon Servisi, Yozgat Planar Projeksiyon Servisi, Yozgat Plus Projeksiyon Servisi, Yozgat Projection Design Projeksiyon Servisi, Yozgat Proxima Projeksiyon Servisi, Yozgat Sagem Projeksiyon Servisi, Yozgat Samsung Projeksiyon Servisi, Yozgat Sahara Projeksiyon Servisi, Yozgat Sanyo Projeksiyon Servisi, Yozgat Saville Projeksiyon Servisi, Yozgat Screen Play Projeksiyon Servisi, Yozgat Sharp Projeksiyon Servisi, Yozgat Sony Projeksiyon Servisi, Yozgat Taxan Projeksiyon Servisi, Yozgat Toshiba Projeksiyon Servisi, Yozgat Viewsonic Projeksiyon Servisi, Yozgat Vision Projeksiyon Servisi, Yozgat Vivitek Projeksiyon Servisi, Yozgat Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • AKDAĞMADENİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  AYDINCIK PROJEKSİYON SERVİSİ
  BOĞAZLIYAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇANDIR PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇAYIRALAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇEKEREK PROJEKSİYON SERVİSİ
  KADIŞEHRİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  SARAYKENT PROJEKSİYON SERVİSİ
  SARIKAYA PROJEKSİYON SERVİSİ
  SORGUN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞEFAATLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  YENİFAKILI PROJEKSİYON SERVİSİ
  YERKÖY PROJEKSİYON SERVİSİ
 • AKDAĞMADENİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  AYDINCIK PROJEKTÖR SERVİSİ
  BOĞAZLIYAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇANDIR PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇAYIRALAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇEKEREK PROJEKTÖR SERVİSİ
  KADIŞEHRİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  SARAYKENT PROJEKTÖR SERVİSİ
  SARIKAYA PROJEKTÖR SERVİSİ
  SORGUN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞEFAATLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  YENİFAKILI PROJEKTÖR SERVİSİ
  YERKÖY PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.

About the Author