elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Çankırı Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Çankırı projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Çankırı projeksiyon servisimiz Çankırı’nın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

ÇANKIRI PROJEKSİYON SERVİSİ
Çankırı 3M Projeksiyon Servisi, Çankırı Acer Projeksiyon Servisi, Çankırı Acto Projeksiyon Servisi, Çankırı Anders Kern Projeksiyon Servisi, Çankırı Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Çankırı Barco Projeksiyon Servisi, Çankırı BenQ Projeksiyon Servisi, Çankırı BoxLight Projeksiyon Servisi, Çankırı Canon Projeksiyon Servisi, Çankırı Casio Projeksiyon Servisi, Çankırı Christie Projeksiyon Servisi, Çankırı Compaq Projeksiyon Servisi, Çankırı CTX Projeksiyon Servisi, Çankırı Eiki Projeksiyon Servisi, Çankırı Eizo Projeksiyon Servisi, Çankırı Epson Projeksiyon Servisi, Çankırı Fujitsu Projeksiyon Servisi, Çankırı Hitachi Projeksiyon Servisi, Çankırı HP Projeksiyon Servisi, Çankırı IBM Projeksiyon Servisi, Çankırı Infocus Projeksiyon Servisi, Çankırı JVC Projeksiyon Servisi, Çankırı Kodak Projeksiyon Servisi, Çankırı LG Projeksiyon Servisi, Çankırı Liesegang Projeksiyon Servisi, Çankırı NEC Projeksiyon Servisi, Çankırı Nobo Projeksiyon Servisi, Çankırı Optoma Projeksiyon Servisi, Çankırı Panasonic Projeksiyon Servisi, Çankırı Philips Projeksiyon Servisi, Çankırı Pioneer Projeksiyon Servisi, Çankırı Planar Projeksiyon Servisi, Çankırı Plus Projeksiyon Servisi, Çankırı Projection Design Projeksiyon Servisi, Çankırı Proxima Projeksiyon Servisi, Çankırı Sagem Projeksiyon Servisi, Çankırı Samsung Projeksiyon Servisi, Çankırı Sahara Projeksiyon Servisi, Çankırı Sanyo Projeksiyon Servisi, Çankırı Saville Projeksiyon Servisi, Çankırı Screen Play Projeksiyon Servisi, Çankırı Sharp Projeksiyon Servisi, Çankırı Sony Projeksiyon Servisi, Çankırı Taxan Projeksiyon Servisi, Çankırı Toshiba Projeksiyon Servisi, Çankırı Viewsonic Projeksiyon Servisi, Çankırı Vision Projeksiyon Servisi, Çankırı Vivitek Projeksiyon Servisi, Çankırı Yamaha Projeksiyon ServisiE

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • ATKARACALAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  BAYRAMÖREN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇERKEŞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  ELDİVAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ILGAZ PROJEKSİYON SERVİSİ
  KIZILIRMAK PROJEKSİYON SERVİSİ
  KORGUN PROJEKSİYON SERVİSİ
  KURŞUNLU PROJEKSİYON SERVİSİ
  ORTA PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞABANÖZÜ PROJEKSİYON SERVİSİ
  YAPRAKLI PROJEKSİYON SERVİSİ
 • ATKARACALAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  BAYRAMÖREN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇERKEŞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  ELDİVAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ILGAZ PROJEKTÖR SERVİSİ
  KIZILIRMAK PROJEKTÖR SERVİSİ
  KORGUN PROJEKTÖR SERVİSİ
  KURŞUNLU PROJEKTÖR SERVİSİ
  ORTA PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞABANÖZÜ PROJEKTÖR SERVİSİ
  YAPRAKLI PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.