elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Isparta Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Isparta projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Isparta projeksiyon servisimiz Isparta’nın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

ISPARTA PROJEKSİYON SERVİSİ
Isparta 3M Projeksiyon Servisi, Isparta Acer Projeksiyon Servisi, Isparta Acto Projeksiyon Servisi, Isparta Anders Kern Projeksiyon Servisi, Isparta Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Isparta Barco Projeksiyon Servisi, Isparta BenQ Projeksiyon Servisi, Isparta BoxLight Projeksiyon Servisi, Isparta Canon Projeksiyon Servisi, Isparta Casio Projeksiyon Servisi, Isparta Christie Projeksiyon Servisi, Isparta Compaq Projeksiyon Servisi, Isparta CTX Projeksiyon Servisi, Isparta Eiki Projeksiyon Servisi, Isparta Eizo Projeksiyon Servisi, Isparta Epson Projeksiyon Servisi, Isparta Fujitsu Projeksiyon Servisi, Isparta Hitachi Projeksiyon Servisi, Isparta HP Projeksiyon Servisi, Isparta IBM Projeksiyon Servisi, Isparta Infocus Projeksiyon Servisi, Isparta JVC Projeksiyon Servisi, Isparta Kodak Projeksiyon Servisi, Isparta LG Projeksiyon Servisi, Isparta Liesegang Projeksiyon Servisi, Isparta NEC Projeksiyon Servisi, Isparta Nobo Projeksiyon Servisi, Isparta Optoma Projeksiyon Servisi, Isparta Panasonic Projeksiyon Servisi, Isparta Philips Projeksiyon Servisi, Isparta Pioneer Projeksiyon Servisi, Isparta Planar Projeksiyon Servisi, Isparta Plus Projeksiyon Servisi, Isparta Projection Design Projeksiyon Servisi, Isparta Proxima Projeksiyon Servisi, Isparta Sagem Projeksiyon Servisi, Isparta Samsung Projeksiyon Servisi, Isparta Sahara Projeksiyon Servisi, Isparta Sanyo Projeksiyon Servisi, Isparta Saville Projeksiyon Servisi, Isparta Screen Play Projeksiyon Servisi, Isparta Sharp Projeksiyon Servisi, Isparta Sony Projeksiyon Servisi, Isparta Taxan Projeksiyon Servisi, Isparta Toshiba Projeksiyon Servisi, Isparta Viewsonic Projeksiyon Servisi, Isparta Vision Projeksiyon Servisi, Isparta Vivitek Projeksiyon Servisi, Isparta Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • AKSU PROJEKSİYON SERVİSİ
  ATABEY PROJEKSİYON SERVİSİ
  EĞİRDİR PROJEKSİYON SERVİSİ
  GELENDOST PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÖNEN PROJEKSİYON SERVİSİ
  KEÇİBORLU PROJEKSİYON SERVİSİ
  SENİRKENT PROJEKSİYON SERVİSİ
  SÜTÇÜLER PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞARKİKARAAĞAÇ PROJEKSİYON SERVİSİ
  ULUBORLU PROJEKSİYON SERVİSİ
  YALVAÇ PROJEKSİYON SERVİSİ
  YENİŞARBADEMLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
 • AKSU PROJEKTÖR SERVİSİ
  ATABEY PROJEKTÖR SERVİSİ
  EĞİRDİR PROJEKTÖR SERVİSİ
  GELENDOST PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÖNEN PROJEKTÖR SERVİSİ
  KEÇİBORLU PROJEKTÖR SERVİSİ
  SENİRKENT PROJEKTÖR SERVİSİ
  SÜTÇÜLER PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞARKİKARAAĞAÇ PROJEKTÖR SERVİSİ
  ULUBORLU PROJEKTÖR SERVİSİ
  YALVAÇ PROJEKTÖR SERVİSİ
  YENİŞARBADEMLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.