elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

İstanbul Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

İstanbul projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

İstanbul projeksiyon servisimiz İstanbul’un en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

İSTANBUL PROJEKSİYON SERVİSİ
İstanbul 3M Projeksiyon Servisi, İstanbul Acer Projeksiyon Servisi, İstanbul Acto Projeksiyon Servisi, İstanbul Anders Kern Projeksiyon Servisi, İstanbul Ask Proxima Projeksiyon Servisi, İstanbul Barco Projeksiyon Servisi, İstanbul BenQ Projeksiyon Servisi, İstanbul BoxLight Projeksiyon Servisi, İstanbul Canon Projeksiyon Servisi, İstanbul Casio Projeksiyon Servisi, İstanbul Christie Projeksiyon Servisi, İstanbul Compaq Projeksiyon Servisi, İstanbul CTX Projeksiyon Servisi, İstanbul Eiki Projeksiyon Servisi, İstanbul Eizo Projeksiyon Servisi, İstanbul Epson Projeksiyon Servisi, İstanbul Fujitsu Projeksiyon Servisi, İstanbul Hitachi Projeksiyon Servisi, İstanbul HP Projeksiyon Servisi, İstanbul IBM Projeksiyon Servisi, İstanbul Infocus Projeksiyon Servisi, İstanbul JVC Projeksiyon Servisi, İstanbul Kodak Projeksiyon Servisi, İstanbul LG Projeksiyon Servisi, İstanbul Liesegang Projeksiyon Servisi, İstanbul NEC Projeksiyon Servisi, İstanbul Nobo Projeksiyon Servisi, İstanbul Optoma Projeksiyon Servisi, İstanbul Panasonic Projeksiyon Servisi, İstanbul Philips Projeksiyon Servisi, İstanbul Pioneer Projeksiyon Servisi, İstanbul Planar Projeksiyon Servisi, İstanbul Plus Projeksiyon Servisi, İstanbul Projection Design Projeksiyon Servisi, İstanbul Proxima Projeksiyon Servisi, İstanbul Sagem Projeksiyon Servisi, İstanbul Samsung Projeksiyon Servisi, İstanbul Sahara Projeksiyon Servisi, İstanbul Sanyo Projeksiyon Servisi, İstanbul Saville Projeksiyon Servisi, İstanbul Screen Play Projeksiyon Servisi, İstanbul Sharp Projeksiyon Servisi, İstanbul Sony Projeksiyon Servisi, İstanbul Taxan Projeksiyon Servisi, İstanbul Toshiba Projeksiyon Servisi, İstanbul Viewsonic Projeksiyon Servisi, İstanbul Vision Projeksiyon Servisi, İstanbul Vivitek Projeksiyon Servisi, İstanbul Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • ADALAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  ARNAVUTKÖY PROJEKSİYON SERVİSİ
  ATAŞEHİR PROJEKSİYON SERVİSİ
  AVCILAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  BAĞCILAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  BAHÇELİEVLER PROJEKSİYON SERVİSİ
  BAKIRKÖY PROJEKSİYON SERVİSİ
  BAŞAKŞEHİR PROJEKSİYON SERVİSİ
  BAYRAMPAŞA PROJEKSİYON SERVİSİ
  BEŞİKTAŞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  BEYKOZ PROJEKSİYON SERVİSİ
  BEYLİKDÜZÜ PROJEKSİYON SERVİSİ
  BEYOĞLU PROJEKSİYON SERVİSİ
  BÜYÜKÇEKMECE PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇATALCA PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇEKMEKÖY PROJEKSİYON SERVİSİ
  EMİNÖNÜ PROJEKSİYON SERVİSİ
  ESENLER PROJEKSİYON SERVİSİ
  ESENYURT PROJEKSİYON SERVİSİ
  EYÜP PROJEKSİYON SERVİSİ
  FATİH PROJEKSİYON SERVİSİ
  GAZİOSMANPAŞA PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÜNGÖREN PROJEKSİYON SERVİSİ
  KADIKÖY PROJEKSİYON SERVİSİ
  KAĞITHANE PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARTAL PROJEKSİYON SERVİSİ
  KÜÇÜKÇEKMECE PROJEKSİYON SERVİSİ
  MALTEPE PROJEKSİYON SERVİSİ
  PENDİK PROJEKSİYON SERVİSİ
  SANCAKTEPE PROJEKSİYON SERVİSİ
  SARIYER PROJEKSİYON SERVİSİ
  SİLİVRİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  SULTANBEYLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  SULTANGAZİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞİLE PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞİŞLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  TUZLA PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÜMRANİYE PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÜSKÜDAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  YALOVA PROJEKSİYON SERVİSİ
  ZEYTİNBURNU PROJEKSİYON SERVİSİ
 • ADALAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  ARNAVUTKÖY PROJEKTÖR SERVİSİ
  ATAŞEHİR PROJEKTÖR SERVİSİ
  AVCILAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  BAĞCILAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  BAHÇELİEVLER PROJEKTÖR SERVİSİ
  BAKIRKÖY PROJEKTÖR SERVİSİ
  BAŞAKŞEHİR PROJEKTÖR SERVİSİ
  BAYRAMPAŞA PROJEKTÖR SERVİSİ
  BEŞİKTAŞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  BEYKOZ PROJEKTÖR SERVİSİ
  BEYLİKDÜZÜ PROJEKTÖR SERVİSİ
  BEYOĞLU PROJEKTÖR SERVİSİ
  BÜYÜKÇEKMECE PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇATALCA PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇEKMEKÖY PROJEKTÖR SERVİSİ
  EMİNÖNÜ PROJEKTÖR SERVİSİ
  ESENLER PROJEKTÖR SERVİSİ
  ESENYURT PROJEKTÖR SERVİSİ
  EYÜP PROJEKTÖR SERVİSİ
  FATİH PROJEKTÖR SERVİSİ
  GAZİOSMANPAŞA PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÜNGÖREN PROJEKTÖR SERVİSİ
  KADIKÖY PROJEKTÖR SERVİSİ
  KAĞITHANE PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARTAL PROJEKTÖR SERVİSİ
  KÜÇÜKÇEKMECE PROJEKTÖR SERVİSİ
  MALTEPE PROJEKTÖR SERVİSİ
  PENDİK PROJEKTÖR SERVİSİ
  SANCAKTEPE PROJEKTÖR SERVİSİ
  SARIYER PROJEKTÖR SERVİSİ
  SİLİVRİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  SULTANBEYLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  SULTANGAZİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞİLE PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞİŞLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  TUZLA PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÜMRANİYE PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÜSKÜDAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  YALOVA PROJEKTÖR SERVİSİ
  ZEYTİNBURNU PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.