elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Kars Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Kars projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Kars projeksiyon servisimiz Kars’ın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

KARS PROJEKSİYON SERVİSİ
Kars 3M Projeksiyon Servisi, Kars Acer Projeksiyon Servisi, Kars Acto Projeksiyon Servisi, Kars Anders Kern Projeksiyon Servisi, Kars Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Kars Barco Projeksiyon Servisi, Kars BenQ Projeksiyon Servisi, Kars BoxLight Projeksiyon Servisi, Kars Canon Projeksiyon Servisi, Kars Casio Projeksiyon Servisi, Kars Christie Projeksiyon Servisi, Kars Compaq Projeksiyon Servisi, Kars CTX Projeksiyon Servisi, Kars Eiki Projeksiyon Servisi, Kars Eizo Projeksiyon Servisi, Kars Epson Projeksiyon Servisi, Kars Fujitsu Projeksiyon Servisi, Kars Hitachi Projeksiyon Servisi, Kars HP Projeksiyon Servisi, Kars IBM Projeksiyon Servisi, Kars Infocus Projeksiyon Servisi, Kars JVC Projeksiyon Servisi, Kars Kodak Projeksiyon Servisi, Kars LG Projeksiyon Servisi, Kars Liesegang Projeksiyon Servisi, Kars NEC Projeksiyon Servisi, Kars Nobo Projeksiyon Servisi, Kars Optoma Projeksiyon Servisi, Kars Panasonic Projeksiyon Servisi, Kars Philips Projeksiyon Servisi, Kars Pioneer Projeksiyon Servisi, Kars Planar Projeksiyon Servisi, Kars Plus Projeksiyon Servisi, Kars Projection Design Projeksiyon Servisi, Kars Proxima Projeksiyon Servisi, Kars Sagem Projeksiyon Servisi, Kars Samsung Projeksiyon Servisi, Kars Sahara Projeksiyon Servisi, Kars Sanyo Projeksiyon Servisi, Kars Saville Projeksiyon Servisi, Kars Screen Play Projeksiyon Servisi, Kars Sharp Projeksiyon Servisi, Kars Sony Projeksiyon Servisi, Kars Taxan Projeksiyon Servisi, Kars Toshiba Projeksiyon Servisi, Kars Viewsonic Projeksiyon Servisi, Kars Vision Projeksiyon Servisi, Kars Vivitek Projeksiyon Servisi, Kars Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • AKYAKA PROJEKSİYON SERVİSİ
  ARPAÇAY PROJEKSİYON SERVİSİ
  DİGOR PROJEKSİYON SERVİSİ
  KAĞIZMAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  SARIKAMIŞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  SELİM PROJEKSİYON SERVİSİ
  SUSUZ PROJEKSİYON SERVİSİ
 • AKYAKA PROJEKTÖR SERVİSİ
  ARPAÇAY PROJEKTÖR SERVİSİ
  DİGOR PROJEKTÖR SERVİSİ
  KAĞIZMAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  SARIKAMIŞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  SELİM PROJEKTÖR SERVİSİ
  SUSUZ PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.