elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Sivas Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Sivas projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Sivas projeksiyon servisimiz Sivas’ın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

SİVAS PROJEKSİYON SERVİSİ
Sivas 3M Projeksiyon Servisi, Sivas Acer Projeksiyon Servisi, Sivas Acto Projeksiyon Servisi, Sivas Anders Kern Projeksiyon Servisi, Sivas Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Sivas Barco Projeksiyon Servisi, Sivas BenQ Projeksiyon Servisi, Sivas BoxLight Projeksiyon Servisi, Sivas Canon Projeksiyon Servisi, Sivas Casio Projeksiyon Servisi, Sivas Christie Projeksiyon Servisi, Sivas Compaq Projeksiyon Servisi, Sivas CTX Projeksiyon Servisi, Sivas Eiki Projeksiyon Servisi, Sivas Eizo Projeksiyon Servisi, Sivas Epson Projeksiyon Servisi, Sivas Fujitsu Projeksiyon Servisi, Sivas Hitachi Projeksiyon Servisi, Sivas HP Projeksiyon Servisi, Sivas IBM Projeksiyon Servisi, Sivas Infocus Projeksiyon Servisi, Sivas JVC Projeksiyon Servisi, Sivas Kodak Projeksiyon Servisi, Sivas LG Projeksiyon Servisi, Sivas Liesegang Projeksiyon Servisi, Sivas NEC Projeksiyon Servisi, Sivas Nobo Projeksiyon Servisi, Sivas Optoma Projeksiyon Servisi, Sivas Panasonic Projeksiyon Servisi, Sivas Philips Projeksiyon Servisi, Sivas Pioneer Projeksiyon Servisi, Sivas Planar Projeksiyon Servisi, Sivas Plus Projeksiyon Servisi, Sivas Projection Design Projeksiyon Servisi, Sivas Proxima Projeksiyon Servisi, Sivas Sagem Projeksiyon Servisi, Sivas Sivasg Projeksiyon Servisi, Sivas Sahara Projeksiyon Servisi, Sivas Sanyo Projeksiyon Servisi, Sivas Saville Projeksiyon Servisi, Sivas Screen Play Projeksiyon Servisi, Sivas Sharp Projeksiyon Servisi, Sivas Sony Projeksiyon Servisi, Sivas Taxan Projeksiyon Servisi, Sivas Toshiba Projeksiyon Servisi, Sivas Viewsonic Projeksiyon Servisi, Sivas Vision Projeksiyon Servisi, Sivas Vivitek Projeksiyon Servisi, Sivas Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • AKINCILAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  ALTINYAYLA PROJEKSİYON SERVİSİ
  DİVRİĞİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  DOĞANŞAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  GEMEREK PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÖLOVA PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÜRÜN PROJEKSİYON SERVİSİ
  HAFİK PROJEKSİYON SERVİSİ
  İMRANLI PROJEKSİYON SERVİSİ
  KANGAL PROJEKSİYON SERVİSİ
  KOYULHİSAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  SUŞEHRİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  ŞARKIŞLA PROJEKSİYON SERVİSİ
  ULAŞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  YILDIZELİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  ZARA PROJEKSİYON SERVİSİ
 • AKINCILAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  ALTINYAYLA PROJEKTÖR SERVİSİ
  DİVRİĞİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  DOĞANŞAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  GEMEREK PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÖLOVA PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÜRÜN PROJEKTÖR SERVİSİ
  HAFİK PROJEKTÖR SERVİSİ
  İMRANLI PROJEKTÖR SERVİSİ
  KANGAL PROJEKTÖR SERVİSİ
  KOYULHİSAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  SUŞEHRİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  ŞARKIŞLA PROJEKTÖR SERVİSİ
  ULAŞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  YILDIZELİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  ZARA PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.