elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Van Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Van projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Van projeksiyon servisimiz Van’ın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

VAN PROJEKSİYON SERVİSİ
Van 3M Projeksiyon Servisi, Van Acer Projeksiyon Servisi, Van Acto Projeksiyon Servisi, Van Anders Kern Projeksiyon Servisi, Van Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Van Barco Projeksiyon Servisi, Van BenQ Projeksiyon Servisi, Van BoxLight Projeksiyon Servisi, Van Canon Projeksiyon Servisi, Van Casio Projeksiyon Servisi, Van Christie Projeksiyon Servisi, Van Compaq Projeksiyon Servisi, Van CTX Projeksiyon Servisi, Van Eiki Projeksiyon Servisi, Van Eizo Projeksiyon Servisi, Van Epson Projeksiyon Servisi, Van Fujitsu Projeksiyon Servisi, Van Hitachi Projeksiyon Servisi, Van HP Projeksiyon Servisi, Van IBM Projeksiyon Servisi, Van Infocus Projeksiyon Servisi, Van JVC Projeksiyon Servisi, Van Kodak Projeksiyon Servisi, Van LG Projeksiyon Servisi, Van Liesegang Projeksiyon Servisi, Van NEC Projeksiyon Servisi, Van Nobo Projeksiyon Servisi, Van Optoma Projeksiyon Servisi, Van Panasonic Projeksiyon Servisi, Van Philips Projeksiyon Servisi, Van Pioneer Projeksiyon Servisi, Van Planar Projeksiyon Servisi, Van Plus Projeksiyon Servisi, Van Projection Design Projeksiyon Servisi, Van Proxima Projeksiyon Servisi, Van Sagem Projeksiyon Servisi, Van Samsung Projeksiyon Servisi, Van Sahara Projeksiyon Servisi, Van Sanyo Projeksiyon Servisi, Van Saville Projeksiyon Servisi, Van Screen Play Projeksiyon Servisi, Van Sharp Projeksiyon Servisi, Van Sony Projeksiyon Servisi, Van Taxan Projeksiyon Servisi, Van Toshiba Projeksiyon Servisi, Van Viewsonic Projeksiyon Servisi, Van Vision Projeksiyon Servisi, Van Vivitek Projeksiyon Servisi, Van Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • BAHÇESARAY PROJEKSİYON SERVİSİ
  BAŞKALE PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇALDIRAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇATAK PROJEKSİYON SERVİSİ
  EDREMİT PROJEKSİYON SERVİSİ
  ERCİŞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  GEVAŞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  GÜRPINAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  MURADİYE PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÖZALP PROJEKSİYON SERVİSİ
  SARAY PROJEKSİYON SERVİSİ
 • BAHÇESARAY PROJEKTÖR SERVİSİ
  BAŞKALE PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇALDIRAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇATAK PROJEKTÖR SERVİSİ
  EDREMİT PROJEKTÖR SERVİSİ
  ERCİŞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  GEVAŞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  GÜRPINAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  MURADİYE PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÖZALP PROJEKTÖR SERVİSİ
  SARAY PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.