default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Adana Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Adana projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Adana projeksiyon servisimiz Adana’nın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

ADANA PROJEKSİYON SERVİSİ
Adana 3M Projeksiyon Servisi, Adana Acer Projeksiyon Servisi, Adana Acto Projeksiyon Servisi, Adana Anders Kern Projeksiyon Servisi, Adana Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Adana Barco Projeksiyon Servisi, Adana BenQ Projeksiyon Servisi, Adana BoxLight Projeksiyon Servisi, Adana Canon Projeksiyon Servisi, Adana Casio Projeksiyon Servisi, Adana Christie Projeksiyon Servisi, Adana Compaq Projeksiyon Servisi, Adana CTX Projeksiyon Servisi, Adana Eiki Projeksiyon Servisi, Adana Eizo Projeksiyon Servisi, Adana Epson Projeksiyon Servisi, Adana Fujitsu Projeksiyon Servisi, Adana Hitachi Projeksiyon Servisi, Adana HP Projeksiyon Servisi, Adana IBM Projeksiyon Servisi, Adana İnfocus Projeksiyon Servisi, Adana JVC Projeksiyon Servisi, Adana Kodak Projeksiyon Servisi, Adana LG Projeksiyon Servisi, Adana Liesegang Projeksiyon Servisi, Adana NEC Projeksiyon Servisi, Adana Nobo Projeksiyon Servisi, Adana Optoma Projeksiyon Servisi, Adana Panasonic Projeksiyon Servisi, Adana Philips Projeksiyon Servisi, Adana Pioneer Projeksiyon Servisi, Adana Planar Projeksiyon Servisi, Adana Plus Projeksiyon Servisi, Adana Projection Design Projeksiyon Servisi, Adana Proxima Projeksiyon Servisi, Adana Sagem Projeksiyon Servisi, Adana Samsung Projeksiyon Servisi, Adana Sahara Projeksiyon Servisi, Adana Sanyo Projeksiyon Servisi, Adana Saville Projeksiyon Servisi, Adana Screen Play Projeksiyon Servisi, Adana Sharp Projeksiyon Servisi, Adana Sony Projeksiyon Servisi, Adana Taxan Projeksiyon Servisi, Adana Toshiba Projeksiyon Servisi, Adana Viewsonic Projeksiyon Servisi, Adana Vision Projeksiyon Servisi, Adana Vivitek Projeksiyon Servisi, Adana Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • ALADAĞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  CEYHAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇUKUROVA PROJEKSİYON SERVİSİ
  FEKE PROJEKSİYON SERVİSİ
  İMAMOĞLU PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARAİSALI PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARATAŞ PROJEKSİYON SERVİSİ
  KOZAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  POZANTI PROJEKSİYON SERVİSİ
  SAİMBEYLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  SARIÇAM PROJEKSİYON SERVİSİ
  SEYHAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  TUFANBEYLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  YUMURTALIK PROJEKSİYON SERVİSİ
  YÜREĞİR PROJEKSİYON SERVİSİ
 • ALADAĞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  CEYHAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇUKUROVA PROJEKTÖR SERVİSİ
  FEKE PROJEKTÖR SERVİSİ
  İMAMOĞLU PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARAİSALI PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARATAŞ PROJEKTÖR SERVİSİ
  KOZAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  POZANTI PROJEKTÖR SERVİSİ
  SAİMBEYLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  SARIÇAM PROJEKTÖR SERVİSİ
  SEYHAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  TUFANBEYLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  YUMURTALIK PROJEKTÖR SERVİSİ
  YÜREĞİR PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.