default-logo
elektro-park@hotmail.com | +90 (312) 472 4 333

Aydın Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Projeksiyon Tamiri ve Bakımı

Aydın projeksiyon servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Ilk olarak bize getireceğiniz projeksiyon aletlerinizi arıza tespitine sokmaktayız. Yani arızalarının ne olduğunu ortaya çıkarmaktayız. Tabi ki bu hizmetimiz ücretsizdir. İkinci olarak ücretsiz kargo hizmetimiz vardır.

Özel ve resmi kurumlarda, Şirket, Ofis, ev Okul ve Dershane gibi eğitim alanlarında, sinema ve daha birçok alanda kullanılmakta olan projeksiyonlar günümüzde yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazlardan birisidir. Projeksiyon cihazları ofis ve evlerimizde dahi sinema sistemlerinde kullanmaya başladık. İnsanlar daha kaliteli ve daha büyük görüntüler için projeksiyon sistemlerini tercih etmektedir.

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Projeksiyon Servisi Telefon Numarası

Eğer görüntüye ve teknolojik cihazlara önem veriyorsanız mutlaka satın almış veya bir yerlerde projeksiyon cihazını denemişizdir. Bu kadar güzel bir Projeksiyon cihazına sahip olmak yeterli değil, Bizler Teknik servis olarak görüntü işlerinde ve projeksiyon servisi konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle ve çalışan ekibimizle sizlere teknik servis hizmet vermekteyiz.

Projeksiyon Servisi - Projektör Tamiri - Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Projeksiyon Servisi – Projektör Tamiri – Projeksiyon Tamir ve Bakım Merkezi

Aydın projeksiyon servisimiz Aydın’ın en iyi teknik servislerinden biridir. Projeksiyon cihazının her türlü arızası servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimizde çalışan elemanlar işlerinde deneyimli kişilerdir.

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Elektro Park Projeksiyon Tamir-Onarım-Bakım Servisi

Marka ayırmaksızın her marka projeksiyonlarınızın tamir-onarım ve bakım hizmetini garantili bir şekilde yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük projeksiyon servisi Elektro-Park olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız !

AYDIN PROJEKSİYON SERVİSİ
Aydın 3M Projeksiyon Servisi, Aydın Acer Projeksiyon Servisi, Aydın Acto Projeksiyon Servisi, Aydın Anders Kern Projeksiyon Servisi, Aydın Ask Proxima Projeksiyon Servisi, Aydın Barco Projeksiyon Servisi, Aydın BenQ Projeksiyon Servisi, Aydın BoxLight Projeksiyon Servisi, Aydın Canon Projeksiyon Servisi, Aydın Casio Projeksiyon Servisi, Aydın Christie Projeksiyon Servisi, Aydın Compaq Projeksiyon Servisi, Aydın CTX Projeksiyon Servisi, Aydın Eiki Projeksiyon Servisi, Aydın Eizo Projeksiyon Servisi, Aydın Epson Projeksiyon Servisi, Aydın Fujitsu Projeksiyon Servisi, Aydın Hitachi Projeksiyon Servisi, Aydın HP Projeksiyon Servisi, Aydın IBM Projeksiyon Servisi, Aydın Infocus Projeksiyon Servisi, Aydın JVC Projeksiyon Servisi, Aydın Kodak Projeksiyon Servisi, Aydın LG Projeksiyon Servisi, Aydın Liesegang Projeksiyon Servisi, Aydın NEC Projeksiyon Servisi, Aydın Nobo Projeksiyon Servisi, Aydın Optoma Projeksiyon Servisi, Aydın Panasonic Projeksiyon Servisi, Aydın Philips Projeksiyon Servisi, Aydın Pioneer Projeksiyon Servisi, Aydın Planar Projeksiyon Servisi, Aydın Plus Projeksiyon Servisi, Aydın Projection Design Projeksiyon Servisi, Aydın Proxima Projeksiyon Servisi, Aydın Sagem Projeksiyon Servisi, Aydın Samsung Projeksiyon Servisi, Aydın Sahara Projeksiyon Servisi, Aydın Sanyo Projeksiyon Servisi, Aydın Saville Projeksiyon Servisi, Aydın Screen Play Projeksiyon Servisi, Aydın Sharp Projeksiyon Servisi, Aydın Sony Projeksiyon Servisi, Aydın Taxan Projeksiyon Servisi, Aydın Toshiba Projeksiyon Servisi, Aydın Viewsonic Projeksiyon Servisi, Aydın Vision Projeksiyon Servisi, Aydın Vivitek Projeksiyon Servisi, Aydın Yamaha Projeksiyon Servisi

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak adres bilgilerinizi bırakıp ekiplerimizin size ulaşmasını sağladıktan sonra arızalanan cihazlarınızı kapınıza gelen personelimize vereceksiniz. Daha sonra servisimizde arızası giderilen cihazınızı tekrardan kapınıza getirerek sizlere teslim edeceğiz. Bu hizmetimizi birçok müşterimiz kullanmaktadır. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 • BOZDOĞAN PROJEKSİYON SERVİSİ
  BUHARKENT PROJEKSİYON SERVİSİ
  ÇİNE PROJEKSİYON SERVİSİ
  DİDİM PROJEKSİYON SERVİSİ
  EFELER PROJEKSİYON SERVİSİ
  GERMENCİK PROJEKSİYON SERVİSİ
  İNCİRLİOVA PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARACASU PROJEKSİYON SERVİSİ
  KARPUZLU PROJEKSİYON SERVİSİ
  KOÇARLI PROJEKSİYON SERVİSİ
  KÖŞK PROJEKSİYON SERVİSİ
  KUŞADASI PROJEKSİYON SERVİSİ
  KUYUCAK PROJEKSİYON SERVİSİ
  NAZİLLİ PROJEKSİYON SERVİSİ
  SÖKE PROJEKSİYON SERVİSİ
  SULTANHİSAR PROJEKSİYON SERVİSİ
  YENİPAZAR PROJEKSİYON SERVİSİ
 • BOZDOĞAN PROJEKTÖR SERVİSİ
  BUHARKENT PROJEKTÖR SERVİSİ
  ÇİNE PROJEKTÖR SERVİSİ
  DİDİM PROJEKTÖR SERVİSİ
  EFELER PROJEKTÖR SERVİSİ
  GERMENCİK PROJEKTÖR SERVİSİ
  İNCİRLİOVA PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARACASU PROJEKTÖR SERVİSİ
  KARPUZLU PROJEKTÖR SERVİSİ
  KOÇARLI PROJEKTÖR SERVİSİ
  KÖŞK PROJEKTÖR SERVİSİ
  KUŞADASI PROJEKTÖR SERVİSİ
  KUYUCAK PROJEKTÖR SERVİSİ
  NAZİLLİ PROJEKTÖR SERVİSİ
  SÖKE PROJEKTÖR SERVİSİ
  SULTANHİSAR PROJEKTÖR SERVİSİ
  YENİPAZAR PROJEKTÖR SERVİSİ
 • Projeksiyon Lambası nedir?
  Bir projektör lamba teknik açıklama, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı ARC lamba olmasıdır. Projektör lambaları, metal hali de ampuller bilimsel olarak kategorize edilir ve Philips projektör lambaları için adı “UHP lamba” markalı vardır.

  Projeksiyon Lambası Nasıl Çalışır?
  Bir projektör lamba, ultra-yüksek basınçlı civa buharlı tam bir ARC boşluğu arasında bir elektrik akımı göndererek çalışır. Elektrik, sonra lamba aşırı yoğunluğu ve parlaklığı ile bir ışık yayarlar neden olan civa buharlı yanar. Bu sürecin yarattığı parlak ışık, daha sonra da fantastik görüntüler projektörler üretiyor bilinen bir LCD (Liquid Crystal Diplay) veya DLP paneli üzerine parlar.
  Projektör lambaları üreticiye çok pahalıya mal olan son derece karmaşık bir teknoloji, bu nedenle projektör lambaları fiyat oldukça yüksek olma eğilimindedir.

  Lamba Yenileme
  Lamba yenile aynı mevcut lambanın tekrar kullanılması anlamına gelmektedir bu nasıl oluyor yüksek basınçlı civa metal hali de ampulü belli bir zamandan sonra kalitesini düşürür sönük yanmaya başlar bunun anlamı lambanın ömrünün dolmaya başlamasıdır yapılması gereken yeni ampul almak yada %80 size tasarrufa sağlayan lamba yenileme işlemi yapmaktır üretici firmalar bu cihazları satarken cihazları ucuza verip sonrasında 2000 -3000 saat sonra lamba satmak maksat olmuştur
  lambanın yanan asıl ünitenin (lamp burner) değişimiyle aynı performansta 2000.3000 saat ömürle ekonomik olarak kullanım rahatlığı sunacaktır.

  Projektör görüntü normalden daha sönük görünüyor – bu ne anlama geliyor?
  Projektör lamba değiştirme zamanı olabilir. Onlar yaş olarak loş projektör lambaları. Bazı projektörler lamba yerleşik menü sistemi aracılığıyla kullanılan saat sayısını kontrol etmek için izin verir. Bu özellik hakkında daha fazla bilgi için kullanıcı kılavuzunu kontrol edin.

  Projeksiyon lambası kaç saat çalışmaya devam edecek?
  Herhangi bir ampul gibi, projektör lambaları, lamba ömrü denilen beklenen bir çalışma süresi var. Bu değer, saat ifade ve lamba yarım orijinal parlaklıkta önce saat sayısını temsil eder.
  Beklenen bir lamba ömrü lamba teknolojisi ve projektör göre değişir, ancak, çoğu projektörler yaklaşık 2000 saat sunuyoruz. Lambanın başarı oranı çoğunluğu (hepsi değil) lambalar, lamba ömrü saatleri belirtilen karşılamak, böylece bir çan eğrisi dayanmaktadır. Bazı lambaları er başarısız olur ve bu kabul edilebilir bir çalışma aralığı oylaması parçası.
  (Temiz, nispeten tozsuz bir ortamda günde en fazla 3-5 saat) normal çalışma koşulları altında kullanılan projektörler için lamba tüm anma lamba ömrü boyunca süren en büyük olabilirlik olacaktır.